Kalendar nastupa

10-12.12. Banja Luka (BiH) – BL Stendap Fest 2

29.11. Sarajevo (BiH) – S NOGU* (javno snimanje)

28.11. Sarajevo (BiH) – MUŠKARAC (javno snimanje)

27.11. Sarajevo (BiH) – ROK TRAJANJA (javno snimanje)

22.11. Sesvete (HR) – MUŠKARAC @ Jazz Forum

16.11. Zagreb (HR) – The Balkan Brain @ Kulturni centar Mesnička

15.11.  Selce (HR) – Corporate Event

09.11. Bratislava (SVK) – Corporate Event

08.11. Brno (CZE) – The Balkan Brain @ The Immigrant

08.11. Brno (CZE) – S NOGU* @ The Immigrant

07.11. Graz (AUT) – S NOGU* @ Dolly Bell

02.11. Bihać (BiH) – ROK TRAJANJA @ Libar

01.11. Gradiška (BiH) – MUŠKARAC @ Grunf

31.10. Sarajevo (BiH) – The Balkan Brain @ Shelter Pub

25.10.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

24.10.  Maribor (SLO) – Corporate Event

18.10.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

19.10.  Novo Mesto (SLO) – Corporate Event

18.10.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

13.10. Pančevo (SRB) – MUŠKARAC @ Kulišić

12.10.  Beograd (SRB) – Corporate Event

11.10.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

11.10.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Skeptici u pubu

10.10.  Zagreb (HR) – Corporate Event

05.10. Osijek (HR) – MUŠKARAC @ Balote

03.10.  Varaždin (HR) – Corporate Event

27.09.  Tuhelj (HR) – Corporate Event

25.09. Dubrovnik (HR) – MUŠKARAC @ DBC

24.09.  Trebinje  (BiH) – Corporate Event

19.09. Fažana (HR) – S NOGU* @ Fažana Media Fest

13.09.  Zagreb (HR) – Corporate Event

11.09.  Zagreb (HR) – Corporate Event

07.09.  Zagreb (HR) – Corporate Event

24.08. Pula (HR) – MUŠKARAC @ Šumi More

23.08. Celje (SLO) – ROK TRAJANJA @ Pri kulturni pipci

18.08. Tuzla (BiH) – S NOGU* @ Ljetni Bazar

16.08. Požega (SRB) – Stand-Up @ Forca 20

12.08. Metković (HR) – MUŠKARAC @ Ćakula Bar

11.08. Knin (HR) – MUŠKARAC @ Škafić

10.08. Turanj (HR) – MUŠKARAC @ Ričul

<< ODMOR>>

26.07. Podgorica (CG) – MUŠKARAC @ Kobajagi

25.07. Mostar (BiH) – ROK TRAJANJA @ OKC

24.07.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Ljeto na Zrinjevcu

11.07.  Makarska (HR) – Corporate Event

07.07.  Bratislava (SK) – The Balkan Brain @ Satori Stage

03.07.  London (UK) – Stand-Up @ The Sekforde

03.07.  London (UK) – Stand-Up @ Camden Comedy

02.07.  Oxford (UK) – S NOGU* @ James St. Tavern

01.07.  Oxford (UK) – The Balkan Brain @ Port Mahon

26.06.  Maribor (SLO) – Rus, Američan in YUžni Slovan @ Festival LENT

22.06.  Brod (BiH) – Stand-Up @ City Caffe

20.06.  Osijek (HR) – Stand-Up @ The Kavana

19.05. Sarajevo (BiH)  ROK TRAJANJA @ Shelter Pub

15.06.  Kastav (HR) – Festival smijeha Kastav

08.06.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

07.06.  Opatija (HR) – Corporate Event

31.05.  Zagreb (HR) – S NOGU* @ Mala scena

29.05.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Vintage Industrial

25.05.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

24.05.  Celje (SLO) – Corporate Event

18.05. Pula (HR)  ROK TRAJANJA @ Zeppelin Lounge & Bar

17.05. Izola (SLO) MUŠKARAC @ Bariera

12.05.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Norris Caffe

11.05.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

08-10.05.  Podgorica (CG) – Festival OPUČ

04.05.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

01.05.  Kostanj (HR) – Stand-Up @ Klupko mogućnosti

28.04.  Wien (A) – S NOGU* @ Balkan Comedy Club

27.04.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

26.04. Čakovec (HR) MUŠKARAC @ Casa Latina

24.04. Valjevo (SRB)  ROK TRAJANJA @ Dib & Duz

20.04.  Moskva (RUS) – The Balkan Brain @ Мед и Ревень

19.04.  Moskva (RUS) – S NOGU* @ Мед и Ревень

16.04.  Sankt-Peterburg (RUS) – The Balkan Brain @ Art Lab Medovarus

15.04.  Helsinki (FIN) – The Balkan Brain @ Badger Comedy

14.04. Helsinki (FIN) MUŠKARAC @ Sampo Nukketeatteri

13.04.  Malmö (SWE) – S NOGU* @ Via Lorenzo

12.04. Praha (CZ)  ROK TRAJANJA @ Lastavica

11.04. Praha (CZ)  Stand-Up @ Velvet Comedy

07.04.  Zagreb (HR) – Corporate Event

06.04.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

05.04.  Zagreb (HR) – Corporate Event

01.04. Zagreb (HR) TOP LISTA REGIONALISTA @ Kino EUROPA

30.03.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

28.03.  Varaždin (HR) – Corporate Event

27.03.  Maribor (SLO) – S NOGU* @ KGB

23.03.  Zagreb (HR) – Corporate Event

20-22.03. Split (HR) – Pričigin festival

16.03.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

14.03.  Zagreb (HR) – Corporate Event

13.03.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Vintage Industrial

09.03.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

08.03.  Zagreb (HR) – Corporate Event

06.03. Zagreb (HR) MUŠKARAC @ Cabaret Kontesa

02.03.  Jahorina (BiH) – Trka poznatih ljubitelja Jahorine

01.03. Sarajevo (BiH) MUŠKARAC @ Monument

28.02. Konjic (BiH)  ROK TRAJANJA @ Garage

24.02.  Zagreb (HR) – Corporate Event

23.02.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

16.02.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

15.02. Osijek (HR)  S NOGU* @ Balote

14.02. Zagreb (HR) MUŠKARAC @ Cabaret Kontesa

13.02. Varaždin (HR) MUŠKARAC @ Maraschino

09.02.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

07.02. Karlovac (HR)  ROK TRAJANJA @ Monaco

02.02.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

01.02. Prishtina (KS)  Best Of in English – Live Recording @ Hamam Bar

31.01. Prizren (KS)  S NOGU* @ Dom kulture

30.01. Niš (SRB) MUŠKARAC @ Labeerint

26.01.  Zagreb (HR) – Stand-Up @ Cabaret Kontesa

26.01.  Zagreb (HR) – Corporate Event

19.01.  Maribor (SLO) – S NOGU* @ KGB

18.01. Ljubljana (SLO) MUŠKARAC @ Klub smeha 10ka

15.01. Jahorina (BiH)  ROK TRAJANJA @ Hotel Termag

12.01. Jahorina (BiH)  MUŠKARAC @ Hotel Termag

11.01. Jahorina (BiH) S NOGU* @ Hotel Termag

10.01. Bjelašnica (BiH) MUŠKARAC @ Hotel Bjelašnica

08.01. Bjelašnica (BiH) S NOGU* @ Hotel Bjelašnica